Lugu

Inspiratsioon

Vahel tuleb mõni asi ise sinu juurde ja just õigel ajahetkel. Mina olen see õnnelik. Näinud ühes Briti arhitektuurisaates, kuidas kunstiõpetajast perenaine tegi oma uude koju sealsamas majaümbruses kasvavate taimede jäljenditega kipsreljeefe, jäi see mind kummitama. Nii ilus, nii lihtne, nii huvitav!

Siin ma siis olin, pikk töösuhe seljataga, polnud veel jõudnud uutele väljakutsetele mõtlemagi hakata, kui silme ees hakkasid vilksatama pilliroog, pajuurvad, kõrred niidul, mis mind kõik Lahemaal maakodus ümbritsevad ning milledest kõigist kipsreljeefe teha võiks. Täpsemalt botaanilisi kipsreljeefe.

Nüüd, kui olen parajalt kogemusi kogunud, on minu kipsreljeefid teie ees. Inspireeritud Lahemaa loodusest!


Looduse ilu minimalistlikus võtmes

Just see mind kipsreljeefide juures võlub, nad on ühest küljest nii lihtsad, samas muutub nende varjude sügavus ja nurk valguse muutudes, mis teebki nad nii huvitavaks. Kõige paremini tuleb nende ruumilisus esile, kui valgus langeb küljelt.

Kipsreljeefe võib panna seinale, aga ka alusega riiulile või kaminasimsile.

Sisustuselement nii koju kui ärisse

Loodetavasti pakuvad kipsreljeefid rõõmu ka sinule, leiavad koha sinu kodus, kus värve on juba piisavalt, aga on just selleks täpiks i peal vabal seinaorval.

Samuti sobivad kipsreljeefid kaunistama ilusalongi, kohvikut, kodumajutust või kontorit.


Ajatu kingitus

Kipsist sisustuselemendid sobivad hästi ka kingituseks, olgu tegemist sünnipäeva, kooli lõpetamise, emadepäeva, pulmade, pulma-aastapäeva, soolaleiva või jõuludega.
Kõik kipsreljeefid tulevad lihtsas kinkekarbis, kaitstud pehme mullivillaga.

Poodi!


Looduslähedus

Kips on looduslik materjal ja kipsreljeefe saab teha materjali raiskamata. Ka kasutan kipsreljeefide transpordiks pakendamisel võimalikult palju taaskasutatud ja/või taaskasutatavaid materjale. Peamine siiski on, et need kaunid asjad sinuni tervena kohale jõuaksid. 

Lase kipsreljeefidel paitada oma ilumeeli!

Heade soovidega,

Eda Kaasik-Põldroos